آی وی اف و اوتیسم

آی وی اف یا لقاح مصنوعی

آی وی اف (IVF) و اوتیسم

رایج ترین روش کمک باروری برای زوجین نابارور آی وی اف (IVF) می باشد. از آن جایی که شانس لقاح اسپرم و تخمک در محیط آزمایشگاهی بسیار بیشتر از رحم می باشد، پزشکان از این روش برای افزایش شانس باردار شدن و درمان ناباروری استفا ه می کنند. در آی وی اف (IVF)، اسپرم با تخمک در محیط آزمایشگاهی لقاح می شود و در واقع، تخمک به وسیله اسپرم بارور می شود و جنین تشکیل شده، وارد رحم مادر می گردد و منجر به بارداری وی می شود.

آی وی اف
butterfly

اگر پروسه موفق باشد، جنین در رحم لانه گزینی می کند و تا زمان تولد، رشد می کند. دلایل و مشکلات فراوانی وجود دارد که ممکن است موجب شود والدین از آی وی اف (IVF) استفاده کنند. همچنین اگر شما مایل هستید در خصوص عوارض جانبی این روش درمانی اطلاعات داشته باشید، بهتر است تا پایان مقاله با ما بمانید. ما در مورد عوارض احتمالی آی وی اف (IVF) در سایر مقالات با شما بیشتر صحبت کرده ایم.

عوارض جانبی آی وی اف (IVF)

در روش آی وی اف (IVF)، به دلیل اینکه معمولا بیش از یک جنین در رحم قرار داده می شود، احتمال بارداری دوقلو بیشتر است.

آی وی اف

در برخی افراد، ممکن است داروهای تحریک تخمک گذاری موجب تحریک بیش از حد تخمدان شود و منجر به بزرگی تخمدان ها و در نتیجه ایجاد پاره ای عوارض گردد.

افزایش وزن، سرگیجه، تهوع و استفراغ و درد لگنی برخی از این عوارض حین آی وی اف (IVF) می باشد. مطالعات علمی انجام شده در زمینه آی وی اف (IVF)، نشان داده است که فرزند حاصل از بارداری به روش آی وی اف (IVF) ممکن است با وزن بالا و چاق به دنیا بیاید.

برخی افراد ممکن است درخصوص ارتباط درمان ناباروری به روش آی وی اف (IVF) و اوتیسم سوال داشته باشند و بخواهند بدانند آیا فرزند حاصل از آی وی اف (IVF)، احتمال بالاتری برای بیماری اوتیسم خواهد داشت یا خیر؟

در این خصوص باید پاسخ داد: خیر.

هرچند ممکن است آی وی اف (IVF) عوارض جانبی مختلفی داشته باشد اما در هیچ یک از مطالعات صورت گرفته، ارتباط بین آی وی اف (IVF) و تولد فرزند مبتلا به اوتیسم گزارش نشده است. پس هیچ ارتباط معنی داری بین درمان ناباروری به روش آی وی اف (IVF) و اوتیسم وجود ندارد. هرچند روش آی وی اف (IVF) ممکن است عوارض جانبی و مشکلات مربوط به خود را داشته باشد.

آی وی اف

برای دریافت اطلاعات کامل تر مقاله: همه چیز درباره آی وی اف (IVF) در ایران را مطالعه بفرمایید.

tebmed
طب مد توریسم tebmedtourism

شرکت طب مد توریسم

طب مد توریسم یک شرکت تسهیلگر درمان بیماران بین المللی واقع در ایران (تهران) است. با توجه به پتانسیل ها و توانمندی های فراوان موجود در ایران، در زمینه گردشگری سلامت، ما فعالیت خود را جهت بهره برداری و شکوفاسازی این استعدادها آغاز نمودیم. ما با آغوش باز پذیرای بیماران و میهمانان از سراسر جهان هستیم و آمادگی داریم تا آنها را از خدمات درمانی با کیفیت و پزشکان حاذق ایران بهره مند سازیم.

طب مد توریسم در حال حاضر با بیش از 40 مرکز درمانی بین المللی، 140 بیمارستان ملی و 300 مرکز تخصصی، 430 پزشک متخصص و فوق تخصص، 112 هتل و نیز ایرلاین های داخلی و بین المللی، همکاری دارد و ارائه خدمات گسترده در سراسر ایران را برای ما ممکن می سازد.

تیم ما پکیج های کامل درمانی و زیبایی به همراه کلیه خدمات مسافرتی -گردشگری لازم را برای شما فراهم می آورد.

تیم با تجربه طب مدتوریسم پروسه درمان را به نحوی مدیریت می کند تا شما با آرامش کامل صرفا روی درمان خود متمرکز شوید.

IVF in Iran

راه های ارتباطی:

شماره های تلفن: 5010 098 912 98+

آدرس: تهران- سهروردی شمالی- بین کوچه آزادی و باغ – پلاک 270 – طبقه اول – واحد1

ایمیل: TebMedTourism@gmail.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن
شروع چت
چطور می تونیم کمکتون کنیم؟
شرکت بین المللی طب مد توریسم
سلام.
مشاورین ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.
هر سوالی دارید بفرمایید.